Ski Sticks Expedition 3p Black Diamond
SERIA TOURING - BELTII DE SCHI - MODEL NOU
Compact, reglabil și compus din 3 șuvițe de aluminiu, bastoane de expediție cu diamante negre 3p sunt versatile, rezistente și ușor de transportat.
Sunt foarte populare în rândul fanilor turului de schi și a practicii raidurilor pentru biciclete/schi.
Sistemul de reglare a clapului Flicklock vă permite să reglați înălțimea stickului cu o strângere fiabilă.
Folosiți pomel cu margini drepte pentru a răzui gheața și zăpada acumulate pe schiuri.
Dragonii legați de un nod Lark sunt ușor de îndepărtat atunci când este nevoie.
• 3 STRANDS TELESCOPIC STICK (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Bastonul robust are construcție din aluminiu
• Mâner cu o extensie de spumă EVA
• Pommel cu margini drepte pentru a zgâria zăpada acumulată pe schiuri
• Vârf de balamale din cauciuc texturat pe mâner pentru a regla cu ușurință fixările
• Sistem de ajustare fiabilă și rapidă și rapidă (vârf de șurubelniță Ph3 integrat în catena inferioară)
• Sfat Crottal pentru a gestiona pantofii și pantofii punctual
• Dragonner atașat de un nod de lark, ușor de detașat
• Șaibe late de 100 mm pentru coșuri cu pulbere pentru o aderență foarte bună
Compatibil cu șaibele 3/4 notate (opțional, faceți clic aici)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
A vândut perechea

1000 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate:
| Material | aluminiu |
| Greutate | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| A tăia | Reglabil: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Lungime pliată | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | FlickLock® |
| Mâner | Mânerul confortabil de spumă cu o extensie de prindere a spumei EVA |
| Mașină de spălat | Puturi Coșuri cu praf 100 mm |
| Referinta producatorului | BD111616 |
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
Pucuri The Powder Basket: