Turais Sciála Ski 3p Black Diamond
SRAITH TURASÓIREACHTA - Cuaillí sciála - SAMHAIL NUA
Dlúth, inchoigeartaithe agus comhdhéanta de 3 shnáithe alúmanaim, tá 3p bataí turais diamaint dubh ildánach, frithsheasmhach agus éasca le hiompar.
Tá an -tóir orthu ag lucht leanúna camchuairte sciála agus cleachtas ruathair rothar/sciála.
Ligeann an córas coigeartaithe flicklock flap duit airde an mhaide a choigeartú le géarú iontaofa.
Bain úsáid as an pommel le himill dhíreacha chun an t -oighear agus an sneachta a charnadh ar sciála.
Is furasta dragain atá ceangailte le snaidhm Lark a bhaint nuair is gá.
• 3 Snáithe Bata Teileascópacha (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Gnéithe bata sturdy tógáil alúmanam
• Láimhseáil le síneadh cúir EVA
• Pommel le himill dhíreacha chun an sneachta a charnadh ar sciála
• Leid hinging rubair uigeach ar an láimhseáil chun na socruithe a choigeartú go héasca
• Córas Coigeartaithe Flicklock iontaofa agus tapa (barr scriúire PH3 comhtháite sa snáithe íochtarach)
• Leid chrottal chun bróga agus bróga buaicphointe a láimhseáil
• Dragonnered ceangailte le snaidhm Lark, éasca le dícheangal
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ag luí le leicneáin 3/4 notched (roghnach, cliceáil anseo)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Dhíol an péire

1000 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Gearr | Inchoigeartaithe: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Fad fillte | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® |
| Láimhseáil | Láimhseáil cúr compordach le síneadh greim cúir EVA |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm |
| Tagairt monaróir | BD111616 |
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar: