Pals d'esquí Expedició 3p Black Diamond
SÈRIE TOURING - BATXONS - NOU MODEL
Compactes, regulables i compostos per 3 cadenes d'alumini, els pals d'expedició de diamants negres de 3p són versàtils, resistents i fàcils de transportar.
Són molt populars entre els aficionats a l’esquí i la pràctica de les incursions en bicicleta/esquí.
El sistema d’ajustament del flicklock de la solapa permet ajustar l’altura del pal amb un ajustament fiable.
Utilitzeu el pommel amb vores rectes per raspar el gel i la neu acumulada als esquís.
Els dracs lligats per un nus de lavabo són fàcils d’eliminar quan calgui.
• 3 fils Stick Telescòpic (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• El pal robust presenta una construcció d'alumini
• Manejar amb una extensió d’escuma EVA
• Pommel amb vores rectes per raspar la neu acumulada als esquís
• Suggeriment de front
• Sistema d’ajust de flicklock fiable i ràpid (punta del tornavís PH3 integrada a la cadena inferior)
• Punta crottal per manejar sabates i sabates clímax
• Dragonnered enganxat per un nus de lad, fàcil de desenganxar
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Compatible amb les rentadores de 3/4 (opcional, feu clic aquí)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Vengut el parell

1000 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | alumini |
| Pes | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Tallar | Ajustable: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Longitud plegada | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock® |
| Gestionar | Un còmode mànec d’escuma amb una extensió d’adherència d’escuma EVA |
| Rentadora | Discs de cistelles de pols de 100 mm |
| Referència del fabricant | BD111616 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock va ser dissenyat tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores que passen al camí.
Els discos de la cistella de pols: