Smučarske palice 3p črni diamant
TOURING SERIJA - SMUČARSKE PALE - NOV MODEL
Kompaktne, nastavljive in sestavljene iz 3 aluminijastih pramenov, 3p palic iz ekspedicije črnega diamanta so vsestranske, odporni in enostavne za prevoz.
Zelo priljubljeni so pri oboževalcih smučarskih turnej in vadbi koles/smučarskih napadov.
Sistem za nastavitev lopute vam omogoča prilagajanje višine palice z zanesljivim zategovanjem.
Uporabite pommel z ravnimi robovi, da strgate led in sneg, nakopičen na smuči.
Dragoni, privezani z vozelom, je enostavno odstraniti, kadar je to potrebno.
• 3 Strands teleskopska palica (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Robustna palica ima aluminijasto konstrukcijo
• Ročaj z podaljškom pene EVA
• Pommel z ravnimi robovi, da strgate sneg, nabrano na smuči
• Teksturirani konici z gumijastim tečajem na ročaju, da enostavno prilagodite pritrditve
• Zanesljiv in hiter sistem za nastavitev flicklock (konica za izvijače PH3, integrirana v spodnji pramen)
• Krottalni nasvet za ravnanje s čevlji in vrhunskimi čevlji
• Dragonnered, pritrjen z vozelom za lik, enostavno ga je treba odpraviti
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Združljivo z zarezanimi 3/4 podložke (neobvezno, kliknite tukaj)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Prodan par

1000 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Material | aluminij |
| Utež | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Izrežite | Nastavljivo: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Zložena dolžina | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® |
| Ročaj | Udoben ročaj iz pene s podaljškom EVA penaste oprijem |
| Pralec | Powder Baskets pucks 100 mm |
| Referenca proizvajalca | BD111616 |
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Paki za košarico prahu: