Expedición de sticks de esquí 3p diamante negro
SERIE TOURING - BASTONES - NOVO MODELO
Compacto, axustable e composto por 3 cadeas de aluminio, os paus de expedición de diamantes negros de 3p son versátiles, resistentes e fáciles de transportar.
Son moi populares entre os afeccionados ao percorrido de esquí e a práctica das incursións en bicicleta/esquí.
O sistema de axuste de flicklock FLAP permítelle axustar a altura do pau cun axustado fiable.
Use o pomelo con bordos rectos para raspar o xeo e a neve acumulada nos esquís.
Os dragóns atados por un nó de altura son fáciles de eliminar cando sexa necesario.
• 3 filas telescópicas (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• O bastón resistente presenta unha construción de aluminio
• Manexa cunha extensión de escuma EVA
• Pomelo con bordos rectos para raspar a neve acumulada nos esquís
• Consello de bisagra de goma con textura no mango para axustar facilmente as fixacións
• Sistema de axuste de flicklock fiable e rápido (punta do destornillador PH3 integrada na cadea inferior)
• CONSELLO CROTAL para manexar zapatos e zapatos climax
• Dragonnnered unido por un nó de altura, fácil de desprender
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Compatible con lavadoras de 3/4 notadas (opcional, fai clic aquí)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Vendo o par

1000 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | aluminio |
| Peso | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Cortar | Axustable: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Lonxitude dobrada | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock® |
| Manexar | Mango de espuma cómodo cunha extensión de agarre de escuma EVA |
| Lavadora | Cestas de polvo 100 mm |
| Referencia do fabricante | BD111616 |
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que pasen no camiño.
Os discos da cesta de po: