Ski Sticks Expedition 3p Black Diamond
TOURING SERIES - SKIPALLEN - NIEUW MODEL
Compact, verstelbaar en samengesteld uit 3 aluminium strengen, 3P zwarte diamant expeditiebestanden zijn veelzijdig, resistent en gemakkelijk te transporteren.
Ze zijn erg populair bij fans van ski -touring en de praktijk van fiets/ski -invallen.
Met het flap -flicklock -aanpassingssysteem kunt u de hoogte van de stok aanpassen met betrouwbare aanscherping.
Gebruik de pommel met rechte randen om het ijs te schrapen en sneeuw opgebouwd op ski's.
Dragons vastgebonden door een Lark -knoop zijn gemakkelijk te verwijderen wanneer dat nodig is.
• 3 strengen telescopische stick (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Stevige stick met aluminium constructie
• Handvat met een Eva Foam -uitbreiding
• Pommel met rechte randen om de sneeuw te schrapen die op ski's is opgebouwd
• Getextureerde rubberen scharniertip op de handgreep om de bevestigingen gemakkelijk aan te passen
• Betrouwbaar en snel flicklock -aanpassingssysteem (PH3 schroevendraaierpunt geïntegreerd in de onderste streng)
• Cottal Tip om schoenen en climaxschoenen te hanteren
• Dragonnered bevestigd door een leeuwerik, gemakkelijk los te maken
• Brede 100 mm Powder Baskets-ringen voor zeer goede grip
Compatibel met ingekeed 3/4 sluitringen (optioneel, klik hier)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Verkocht het paar

1000 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Snee | Verstelbaar: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Opgevouwen lengte | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock® |
| Omgaan met | Comfortabel schuimvak met een Eva Foam -gripverlenging |
| Wasmachine | Poedermanden pucks 100 mm |
| Referentie fabrikant: | BD111616 |
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
De poedermand pucks: