Expedice lyžařů 3p Black Diamond
TOURING SÉRIE - LYŽAŘSKÉ HOLKY - NOVÝ MODEL
Kompaktní, nastavitelné a složené ze 3 hliníkových pramenů, 3P černé diamantové expediční tyčinky jsou univerzální, odolné a snadno se přepravují.
Jsou velmi oblíbené u fanoušků lyžařských turné a praxe kol/lyžařských nájezdů.
Systém nastavení flicklock klapky umožňuje upravit výšku tyčinky se spolehlivým utahováním.
Použijte pommel s rovnými hranami k ošroubování ledu a sněhu nahromaděného na lyžích.
Draci svázané uzlem Lark se v případě potřeby snadno odstraní.
• 3 Strands Teleskopická hůl (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• Zacházejte s rozšířením pěny EVA
• Pommel s rovnými hranami, aby se škrábal sníh nahromaděný na lyžích
• Texturované gumové klouzavé špičky na rukojeti pro snadné upravení upevnění
• Spolehlivý a rychlý systém nastavení filmu (tip ph3 šroubováku integrovaný do spodního řetězce)
• Crottální tip pro manipulaci s botami a vyvrcholením
• Dragonnered připevněný uzlem Lark, snadno se oddělit
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Kompatibilní s upravenými 3/4 podložkami (volitelné, klikněte zde)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Pár prodal

1000 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Střih | Nastavitelné: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Složená délka | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukojeť | Pohodlná rukojeť pěny s prodloužením přilnavosti pěny Eva |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111616 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach: