SKI STITKS EKSPEDITION 3P Black Diamond
SERIA TOURING - KIJKI NARCIARSKIE - NOWY MODEL
Kompaktowe, regulowane i złożone z 3 aluminiowych pasm, 3P Black Diamond Expedition Szyby są wszechstronne, odporne i łatwe w transporcie.
Są bardzo popularne wśród fanów wycieczek narciarskich i praktyki nalotów rowerowych/narciarskich.
System regulacji Flicklock Flap umożliwia dostosowanie wysokości drążka za pomocą niezawodnego dokręcania.
Użyj pomel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać lód i śnieg na nartach.
W razie potrzeby smoki związane węzłem Lark można łatwo usunąć.
• 3 pasty teleskopowe (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Solidny kij ma aluminiową konstrukcję
• Uchwyt z rozszerzeniem pianki EVA
• Popmel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać śnieg na nartach na nartach
• Teksturowana końcówka zawiasowego na uchwycie, aby łatwo dostosować mocowania
• Niezawodny i szybki system regulacji Flicklock (końcówka śrubokręta pH3 zintegrowana z dolną nić)
• Końcówka Crottal do obsługi butów i butów kulminacyjnych
• Dragonneted przymocowany węzłem sark, łatwy do odłączenia
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Kompatybilny z podkładkami 3/4 (opcjonalnie, kliknij tutaj)
Disponible en 2 tailles (réglables): 90-125 cm / 100-140 cm
Couleur: Desert Sage
Sprzedałem parę

1000 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium |
| Waga | 524 g [90-125 cm] / 530 g [100-140 cm] |
| Ciąć | Regulowane: 90-125 cm / 100-140 cm |
| Długość po złożeniu | 59 cm [90-125 cm] / 64 cm [100-140 cm] |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® |
| Uchwyt | Wygodny uchwyt piankowy z rozszerzeniem uchwytu piankowego EVA |
| Pralka | Krążki do koszy proszkowych 100 mm |
| Numer referencyjny producenta | BD111616 |
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Krążki do kosza w proszku: