Bețe de schi Vapor Carbon 2 Black Diamond - SERIA DE TOURING TEHNIC
Destinați schiului de alpinism și schi turing, bețele Vapor Carbon 2 Black Diamond sunt bețe din două piese din fibră de carbon 100%, cu sistem de reglare cu clapă.
• Unul dintre cele mai usoare modele de pe piata
• Stâlp ultraușor (450 g perechea), robust, durabil și performant
• Noua prindere din spuma pentru un plus de confort
• Șuviță de sus de 18 mm și șuviță de jos de 16 mm din fibră de carbon
• Mâner Soft Touch inferior și superior din spumă ultra-ușoară
• Buton din cauciuc cu densitate dublă care aderență pentru a alege cataramele și legăturile de pantofi
• Șaibe Freeride de 75 mm
Ajustabil: 100-135 cm
Se vinde ca pereche cu o pereche de șaibe Freeride de 75 mm


594 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | 100% carbon/fibră de sticlă |
| Greutate | pereche: 450g |
| A tăia | reglabil: 100-135 cm |
| Lungime pliată | 95 cm |
| Numărul de fire | 2 |
| Mâner | mâner lung din spumă cu mâner integrat |
| Mașină de spălat | Puck de 100 mm pentru pulbere și 75 mm pentru Freeride |
| Referinta producatorului | BD111585 / BD111588 |