Ски щеки Vapor Carbon 2 Black Diamond - ТЕХНИЧЕСКА СЕРИЯ ТУРОВ
Предназначени за ски алпинизъм и ски туризъм, щеките Vapor Carbon 2 Black Diamond са щеки от две части от 100% въглеродни влакна със система за регулиране на мида.
• Един от най-леките модели на пазара
• Свръхлека щека (450 g на чифт), здрава, издръжлива и работеща
• Нова дръжка от пяна за допълнителен комфорт
• 18 мм горна нишка и 16 мм долна нишка от въглеродни влакна
• Долна и горна ръкохватка Soft Touch от ултра лека пяна
• Захващащо гумено копче с двойна плътност за бране на катарами и връзки за обувки
• 75 мм шайби Freeride
Регулируема: 100-135см
Продава се като чифт с чифт 75 мм шайби Freeride


594 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 100% карбон / фибростъкло |
| Тегло | чифт: 450гр |
| Разрез | регулируема: 100-135см |
| Сгъната дължина | 95 cm |
| Брой нишки | 2 |
| Дръжка | дълга дръжка от пяна с интегриран захват |
| шайба | 100 мм прахови и 75 мм шайби за фрийрайд |
| Референция на производителя | BD111585 / BD111588 |