Kijki narciarskie Vapor Carbon 2 Black Diamond - TURYSTYKA TECHNICZNA SERII
Przeznaczone do skialpinizmu i skituringu, kijki Vapor Carbon 2 Black Diamond to dwuczęściowe kijki wykonane w 100% z włókna węglowego z systemem regulacji typu clamshell.
• Jeden z najlżejszych modeli na rynku
• Ultralekki kij (450 g na parę), wytrzymały, trwały i wydajny
• Nowy uchwyt z pianki dla większego komfortu
• Górna linka 18 mm i dolna linka 16 mm z włókna węglowego
• Dolny i górny uchwyt Soft Touch z ultralekkiej pianki
• Grippy gumowe pokrętło o podwójnej gęstości do wybierania klamer i wiązań do butów
• Podkładki Freeride 75mm
Regulowany: 100-135 cm
Sprzedawane jako para z parą podkładek Freeride 75 mm


594 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% węgiel / włókno szklane |
| Waga | para: 450g |
| Ciąć | regulowany: 100-135 cm |
| Długość po złożeniu | 95 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| Uchwyt | długa piankowa rączka ze zintegrowanym uchwytem |
| Pralka | 100mm puch i 75mm Freeride Krążki |
| Numer referencyjny producenta | BD111585 / BD111588 |