Bastons d'esquí Vapor Carbon 2 Black Diamond - SÈRIE TOURING TÈCNICA
Destinats per a l'esquí de muntanya i l'esquí de muntanya, els bastons Vapor Carbon 2 Black Diamond són bastons de dues peces 100% fibra de carboni amb un sistema d'ajust de la closca.
• Un dels models més lleugers del mercat
• Pal ultralleuger (450 g per parell), robust, durador i de rendiment
• Nova adherència d'escuma per a més comoditat
• Fil superior de 18 mm i fil inferior de 16 mm en fibra de carboni
• Empunyadura Soft Touch inferior i superior en escuma ultralleugera
• Pom de goma de doble densitat adherent per agafar sivelles i fixacions de sabates
• Renandes Freeride de 75 mm
Ajustable: 100-135cm
Es ven com un parell amb un parell de rentadores Freeride de 75 mm


594 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 100% carboni / fibra de vidre |
| Pes | parell: 450 g |
| Tallar | ajustable: 100-135cm |
| Longitud plegada | 95 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| Gestionar | mànec llarg d'escuma amb empunyadura integrada |
| Rentadora | Pols de 100 mm i discos de Freeride de 75 mm |
| Referència del fabricant | BD111585 / BD111588 |