Polannaigh Sciála Gaile Carbóin 2 Dubh Diamond - SRAITH TURASÓIREACHTA TEICNIÚIL
Tá sé beartaithe le haghaidh sléibhteoireachta sciála agus camchuairteanna sciála, is cuaillí dhá phíosa snáithín carbóin 100% iad na cuaillí Vapor Carbon 2 Black Diamond le córas coigeartaithe clamshell.
• Ceann de na samhlacha is éadroime ar an margadh
• Cuaille ultralight (450 g in aghaidh an phéire), láidir, buan agus feidhmiúil
• Greim cúr nua le haghaidh compord breise
• Snáithe barr 18mm agus snáithe bun 16mm i snáithín carbóin
• Greim Soft Touch íochtair agus uachtarach i gcúir ultra-éadrom
• Cnap rubair dé-dlúis grippy chun búclaí bróg agus ceangail a phiocadh
• Niteoirí Freeride 75mm
Inchoigeartaithe: 100-135cm
Díolta mar phéire le péire de leicneáin Freeride 75 mm


594 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% carbóin / fiberglass |
| Meáchan | péire: 450g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 100-135cm |
| Fad fillte | 95 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| Láimhseáil | láimhseáil cúr fada le greim comhtháite |
| Washer | Púdar 100mm agus Pucks Freeride 75mm |
| Tagairt monaróir | BD111585 / BD111588 |