Lyžiarske palice Vapor Carbon 2 Black Diamond - TECHNICKÁ TURISTICKÁ SÉRIA
Palice Vapor Carbon 2 Black Diamond sú určené na skialpinizmus a skialpinizmus a sú dvojdielne palice zo 100% uhlíkových vlákien so systémom nastavenia véčkovej časti.
• Jeden z najľahších modelov na trhu
• Ultraľahká palica (450 g na pár), robustná, odolná a výkonná
• Nová penová rukoväť pre väčšie pohodlie
• 18 mm vrchný prameň a 16 mm spodný prameň z uhlíkových vlákien
• Spodná a horná rukoväť Soft Touch z ultraľahkej peny
• Priľnavý gumený gombík s dvojitou hustotou na vyberanie spôn topánok a viazania
• 75 mm Freeride podložky
Nastaviteľné: 100-135 cm
Predáva sa ako pár s párom 75 mm Freeride podložiek


594 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | 100% uhlík / sklolaminát |
| Hmotnosť | pár: 450 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 100-135 cm |
| Zložená dĺžka | 95 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| Rukoväť | dlhá penová rukoväť s integrovanou rukoväťou |
| Podložka | 100 mm powder a 75 mm freeride puky |
| Referencia výrobcu | BD111585 / BD111588 |