Lyžařské hůlky Vapor Carbon 2 Black Diamond - TECHNICKÁ TURISTICKÁ SÉRIE
Hůlky Vapor Carbon 2 Black Diamond jsou určeny pro skialpinismus a skialpinismus a jsou dvoudílné hůlky ze 100% uhlíkových vláken s véčkovým nastavovacím systémem.
• Jeden z nejlehčích modelů na trhu
• Ultralehká hůl (450 g na pár), robustní, odolná a výkonná
• Nová pěnová rukojeť pro větší pohodlí
• 18mm horní pramen a 16mm spodní pramen z uhlíkových vláken
• Spodní a horní rukojeť Soft Touch z ultralehké pěny
• Přilnavý gumový knoflík s dvojitou hustotou pro vybírání přezek a vázání bot
• Freeridové podložky 75 mm
Nastavitelná: 100-135 cm
Prodává se jako pár s párem 75 mm Freeride podložek


594 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | 100% karbon / sklolaminát |
| Hmotnost | pár: 450g |
| Střih | nastavitelné: 100-135 cm |
| Složená délka | 95 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| Rukojeť | dlouhá pěnová rukojeť s integrovanou rukojetí |
| Podložka | 100mm Powder a 75mm Freeride puky |
| Reference výrobce | BD111585 / BD111588 |