Vapor Carbon 2 smučarske palice Black Diamond - TEHNIČNA TOURING SERIJA
Palice Vapor Carbon 2 Black Diamond, ki so namenjene alpinizmu in turnemu smučanju, so dvodelne palice iz 100 % ogljikovih vlaken s sistemom za nastavitev na preklop.
• Eden najlažjih modelov na trgu
• Ultralahke palice (450 g na par), robustne, vzdržljive in zmogljive
• Nov oprijem iz pene za dodatno udobje
• 18 mm zgornji in 16 mm spodnji pramen iz ogljikovih vlaken
• Spodnji in zgornji oprijem Soft Touch iz ultra lahke pene
• Oprijemljiv gumijast gumb z dvojno gostoto za nabiranje zaponk in vezi za čevlje
• 75 mm Freeride podložke
Nastavljiva: 100-135 cm
Prodano v paru s parom 75 mm Freeride podložk


594 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 100% ogljik / steklena vlakna |
| Utež | par: 450g |
| Izrežite | nastavljiva: 100-135 cm |
| Zložena dolžina | 95 cm |
| Število pramenov | 2 |
| Ročaj | dolg ročaj iz pene z integriranim oprijemom |
| Pralec | 100 mm Powder in 75 mm Freeride Pucks |
| Referenca proizvajalca | BD111585 / BD111588 |