Bastones de esquí Vapor Carbon 2 Black Diamond - SERIE TÉCNICA TOURING
Destinados ao esquí de montaña e esquí de travesía, os bastóns Vapor Carbon 2 Black Diamond son bastóns de dúas pezas 100% fibra de carbono cun sistema de axuste de concha.
• Un dos modelos máis lixeiros do mercado
• Bastón ultralixeiro (450 g por par), robusto, duradeiro e de rendemento
• Nova empuñadura de escuma para maior confort
• Cordón superior de 18 mm e cordón inferior de 16 mm en fibra de carbono
• Empuñadura inferior e superior Soft Touch en escuma ultralixeira
• Pomo de goma de dobre densidade adherente para coller fibelas e ataduras de zapatos
• Arandelas Freeride de 75 mm
Axustable: 100-135 cm
Véndese por parella cun par de arandelas Freeride de 75 mm


594 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | 100% carbono/fibra de vidro |
| Peso | Par: 450 g |
| Cortar | axustable: 100-135 cm |
| Lonxitude dobrada | 95 cm |
| Número de fíos | 2 |
| Manexar | mango de espuma longa con empuñadura integrada |
| Lavadora | Discos de po de 100 mm e discos de freeride de 75 mm |
| Referencia do fabricante | BD111585 / BD111588 |