Expedition 2 Lyžiarske palice Black Diamond Touring / Ski Touring Palice
2-dielna hliníková teleskopická palica pre všetky ročné obdobia, odporúčaná pre lyžiarske túry a výlety na snežniciach.
Vybavené systémom FlickLock pre robustné a spoľahlivé nastavenie.
• 2-dielna verzia Expedície
• Pevná palica má hliníkovú konštrukciu
• 16 mm vrchný prameň a 14 mm spodný prameň
• Pohodlná štvorsezónna rukoväť
• Penový nástavec a špička pre manipuláciu s prackami topánok a zdvihnutím päty
• Nastaviteľný popruh na zápästie pre ergonomické pohodlie s rukavicami alebo bez nich
• Systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky na prachové koše pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm
Predáva sa ako pár s ďalším párom turistických podložiek

-2 Položka položky
Môžete sa objednať, počítajte s 5 dňami meškania
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [95-145 cm] 487 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukoväť | pohodlná rukoväť s penovým nástavcom |
| Podložka | Pudrové koše 100 mm puky + Trekingové puky |
Lyžiarske palice Expedition 2 Black Diamond sú veľmi všestranné palice, ktoré možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Veľmi funkčná, Expedition 2 je vybavená systémom FlickLock, nastavenie výšky palice je veľmi jednoduché.
Vlastnosti ako rukoväť s penovým nástavcom a puky Powder Baskets z nej robia ideálnu palicu na lyžiarske túry a výlety na snežniciach.
Druhá sada pukov je určená na turistiku mimo zimy.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.