Expedition 2 Lyžařské hůlky Black Diamond Touring / Ski Touring Hůlky
Dvoudílná hliníková teleskopická hůl pro všechna roční období, doporučená pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Vybaveno systémem FlickLock pro robustní a spolehlivé nastavení.
• 2dílná verze Expedice
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• 16mm vrchní pramen a 14mm spodní pramen
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nastavitelný popruh na zápěstí pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
K dispozici ve 2 velikostech: 95-145cm / 105-155cm
Prodává se jako pár s dalším párem trekingových podložek

-2 Položka ks
Objednávat můžete, počítejte 5 dní zpoždění
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [95-145 cm] 487 g |
| Střih | nastavitelné: 95-145cm / 105-155cm |
| Složená délka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
Lyžařské hole Expedition 2 Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Velmi funkční, Expedition 2 je vybavena systémem FlickLock, nastavení výšky hole je velmi jednoduché.
Vlastnosti jako rukojeť s pěnovým nástavcem a puky Powder Baskets z ní činí ideální hůl pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Druhá sada puků je k dispozici pro trekking mimo zimu.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.