Smučarske palice Expedition 2 Black Diamond Touring / Turne smučarske palice
2-delna aluminijasta teleskopska palica za vse letne čase, priporočljiva za turno smučanje in krpljanje.
Opremljen s sistemom FlickLock za robustno in zanesljivo prilagajanje.
• Dvodelna različica Expedicije
• Robustna palica ima aluminijasto konstrukcijo
• 16 mm zgornji pramen in 14 mm spodnji pramen
• Udoben ročaj za štiri sezone
• Penasti podaljšek in konica za obiranje za ravnanje s sponkami za čevlje in dvigovanje pete
• Nastavljiv zapestni pas za ergonomsko udobje z rokavicami ali brez
• Sistem za nastavitev FlickLock
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Na voljo v 2 velikostih: 95-145cm / 105-155cm
Prodano v paru z dodatnim parom treking podložk

-2 Izdelek Izdelkov
Lahko naročite, štejete 5 dni zamude
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: [95-145 cm] 487 g |
| Izrežite | nastavljiva: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložena dolžina | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | udoben ročaj s podaljškom iz pene |
| Pralec | Košare za prah 100 mm plošče + treking plošče |
Smučarske palice Expedition 2 Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Zelo funkcionalna, Expedition 2 je opremljena s sistemom FlickLock, nastavitev višine palice je zelo preprosta.
Funkcije, kot so oprijem s penastim podaljškom in ploščki Powder Baskets, so idealna palica za turno smučanje in krpljanje.
Drugi komplet ploščkov je na voljo za treking iz zime.
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.