Експедиция 2 Ски щеки Black Diamond Touring / Щеки за ски туризъм
2-секционна алуминиева телескопична щека за всички сезони, препоръчва се за ски туризъм и снегоходки.
Оборудван със системата FlickLock за стабилно и надеждно регулиране.
• Версия от 2 части на експедицията
• Здравата пръчка се отличава с алуминиева конструкция
• 16 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• Удобна дръжка за четири сезона
• Удължаване на пяна и накрайник за бране за боравене с катарами за обувки и повдигане на петите
• Регулируема каишка за китката за ергономичен комфорт със или без ръкавици
• FlickLock система за регулиране
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 95-145см / 105-155см
Продава се като чифт с допълнителен чифт трекинг шайби

-2 Артикул Продукти
Можете да поръчате, броете 5 дни забавяне
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [95-145 см] 487 гр |
| Разрез | регулируема: 95-145см / 105-155см |
| Сгъната дължина | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock |
| Дръжка | удобна дръжка с удължител от пяна |
| шайба | Кошници за прах 100 мм шайби + Трекинг шайби |
Щеките за ски Expedition 2 Black Diamond са много гъвкави щеки, които могат да се използват през всички сезони.
Много функционален, Expedition 2 е оборудван със системата FlickLock, регулирането на височината на стик е много лесно.
Функции като ръкохватката с удължение от пяна и шайбите на Powder Baskets го правят идеална щека за ски туризъм и снегоходки.
Осигурен е втори комплект шайби за преходи извън зимата.
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.