Expedition 2 Bastones de esquí Black Diamond Touring / Bastones de esquí de travesía
Bastón telescópico de aluminio de 2 seccións para todas as estacións, recomendado para esquí de fondo e raquetas de neve.
Equipado co sistema FlickLock para un axuste robusto e fiable.
• Versión de 2 pezas da Expedición
• O bastón resistente presenta unha construción de aluminio
• Cordón superior de 16 mm e cordón inferior de 14 mm
• Cómodo asa de catro estacións
• Extensión de escuma e punta de picking para manexar fibelas de zapatos e levantadores de talón
• Correa de pulso axustable para unha comodidade ergonómica con ou sen luvas
• Sistema de axuste FlickLock
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Dispoñible en 2 tamaños: 95-145cm / 105-155cm
Véndese como un par con un par adicional de lavadoras de trekking

-2 Elemento elementos:
Podes pedir, conta 5 días de atraso
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | par: [95-145 cm] 487 g |
| Cortar | axustable: 95-145cm / 105-155cm |
| Lonxitude dobrada | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock |
| Manexar | mango cómodo con extensión de escuma |
| Lavadora | Powder Baskets Discos de 100 mm + Discos de trekking |
Os bastones de esquí Expedition 2 Black Diamond son bastones moi versátiles que se poden usar en todas as estacións.
Moi funcional, o Expedition 2 está equipado co sistema FlickLock, axustar a altura do stick é moi sinxelo.
Características como a empuñadura con extensión de escuma e os discos Powder Baskets fan que sexa un poste ideal para esquí de travesía e raquetas de neve.
Ofrécese un segundo xogo de discos para saír do inverno.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.