Expedition 2 Sciála Polannaigh Black Diamond Camchuairte / Sciála Cuaillí Camchuairte
Cuaille teileascópach alúmanaim 2-alt do gach séasúir, molta le haghaidh camchuairt sciála agus snowshoeing.
Feistithe leis an gcóras FlickLock le haghaidh coigeartú láidir iontaofa.
• Leagan 2 phíosa den Expedition
• Gnéithe bata sturdy tógáil alúmanam
• Snáithe barr 16mm agus snáithe bun 14mm
• Láimhseáil compordach ceithre séasúr
• Síneadh cúr agus tip roghnaithe chun búclaí bróg agus ardaitheoirí sála a láimhseáil
• Strap caol inchoigeartaithe do chompord eirgeanamaíochta le lámhainní nó gan iad
• Córas coigeartaithe FlickLock
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ar fáil i 2 mhéid: 95-145cm / 105-155cm
Ar díol mar phéire le péire breise de leicneáin trekking

-2 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh 5 lá de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [95-145 cm] 487 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 95-145cm / 105-155cm |
| Fad fillte | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | láimhseáil compordach le síneadh cúr |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm + pucks Trekking |
Is cuaillí an-ildánacha iad na cuaillí sciála Expedition 2 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
An-fheidhmiúil, tá an Expedition 2 feistithe leis an gcóras FlickLock, tá coigeartú airde an bhata an-simplí.
Déanann gnéithe cosúil le grip le síneadh cúr agus na pucks Púdar Baskets é ina chuaille iontach le haghaidh camchuairt sciála agus snowshoeing.
Cuirtear an dara sraith de laonna ar fáil le haghaidh fálróid as an gheimhreadh.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.