Bastons d'esquí Expedition 2 Black Diamond Touring / Bastons d'esquí de muntanya
Baston telescòpic d'alumini de 2 seccions per a totes les estacions, recomanat per a esquí de fons i raquetes de neu.
Equipat amb el sistema FlickLock per a un ajust robust i fiable.
• Versió de 2 peces de l'Expedició
• El pal robust presenta una construcció d'alumini
• Fil superior de 16 mm i fil inferior de 14 mm
• Còmode mànec de quatre estacions
• Extensió d'escuma i punta de recollida per manejar sivelles de sabates i aixecaments de taló
• Corretja de canell ajustable per a una comoditat ergonòmica amb o sense guants
• Sistema d'ajust FlickLock
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Disponible en 2 mides: 95-145cm / 105-155cm
Es ven com un parell amb un parell addicional de rentadores de trekking

-2 Article Elements
Pots demanar, compta amb 5 dies de retard
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | parell: [95-145 cm] 487 g |
| Tallar | ajustable: 95-145cm / 105-155cm |
| Longitud plegada | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | mànec còmode amb extensió d'escuma |
| Rentadora | Cistelles de pols Discos de 100 mm + Discos de trekking |
Els bastons d'esquí Expedition 2 Black Diamond són bastons molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Molt funcional, l'Expedition 2 està equipat amb el sistema FlickLock, ajustar l'alçada del pal és molt senzill.
Característiques com l'adherència amb extensió d'escuma i els discos Powder Baskets el converteixen en un pal ideal per a esquí de muntanya i raquetes de neu.
Es proporciona un segon joc de discos per fer trekking fora de l'hivern.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Parfait
Produit correspondant parfaitement aux attentes, et surtout service parfait de la part de la boutique.
Pafait
Produit correspondant à nos attentes arrivé en temps et en heure. Service client et accompagnement parfait
Bâtons Expedition 2 Black Diamond
Très bon matériel, léger et performante!
Top !
Livraison rapide, très bon rapport qualité prix
Batons
Livraison et produits tops.
Vous recommande.