Palice Expedition 2 Pro Black Diamond
Turistické série
Expedition 2 Pro sú 2-dielne teleskopické palice určené na lyžiarske túry, ale aj na turistiku v každom ročnom období.
Vyznačujú sa novým systémom nastavenia veľkosti palice FlickLock Pro, ktorý je ľahší, pevnejší a ľahšie sa používa.
• Nový dizajn
• 2-dielna verzia Expedície
• Všestranné a odolné palice (hliníková konštrukcia)
• Jednoduché nastavenie a mimoriadne funkčné
• 16 mm vrchný prameň a 14 mm spodný prameň
• Pohodlná štvorsezónna rukoväť
• Penový nástavec a špička pre manipuláciu s prackami topánok a zdvihnutím päty
• Variabilný nastaviteľný popruh na zápästie pre ergonomické pohodlie s rukavicami alebo bez nich
• Najnovšia generácia nastavovacieho systému FlickLock Pro z kovaného hliníka: ľahký, pevný a ľahko sa používa
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm
Predáva sa ako pár s párom pukov Powder Baskets

987 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [95-145 cm] 535 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro novej generácie |
| Rukoväť | pohodlná rukoväť s penovým nástavcom |
| Podložka | Pudrové koše 100 mm puky + Trekingové puky |
| Referencia výrobcu | BD111573 / BD111590 |
Palice Expedition 2 Pro sú vybavené novým systémom nastavenia veľkosti palíc FlickLock Pro Black Diamond. FlickLock Pro je teraz ľahší vďaka hliníkovej konštrukcii, je tiež pevnejší a ľahšie sa používa.
Lyžiarske palice Expedition 2 Black Diamond sú veľmi všestranné palice, ktoré možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Veľmi funkčný, Expedition 2 je vybavený nastavovacím systémom FlickLock, veľmi spoľahlivý, nastavenie výšky palice sa robí veľmi jednoducho.
Vlastnosti ako rukoväť s penovým nástavcom a puky Powder Baskets z nej robia ideálnu palicu na lyžiarske túry a výlety na snežniciach.
Systém nastavenia "FlickLock® Pro" (nový dizajn):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock Pro bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť, ľahkosť a jednoduchosť použitia.
Nový FlickLock Pro sa teraz vyznačuje ľahšou a ľahšie použiteľnou hliníkovou konštrukciou.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný hliníkový dizajn, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti uzamykania.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitné hliníkové zloženie navrhnuté tak, aby vydržalo a bolo veľmi ľahké

Puky v košíku na prach: