Hůlky Expedition 2 Pro Black Diamond
Touring Series
Expedition 2 Pro jsou 2dílné teleskopické hole určené pro lyžařské túry, ale také vhodné pro turistiku v každém ročním období.
Vyznačují se novým systémem nastavení velikosti tyče FlickLock Pro, který je lehčí, pevnější a snadněji se používá.
• Nový design
• 2dílná verze Expedice
• Všestranné a odolné hole (hliníková konstrukce)
• Snadno nastavitelné a velmi funkční
• 16mm vrchní pramen a 14mm spodní pramen
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nastavitelný pásek na zápěstí v různé šířce pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Nejnovější generace nastavovacího systému FlickLock Pro z kovaného hliníku: lehký, pevný a snadno použitelný
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
K dispozici ve 2 velikostech: 95-145cm / 105-155cm
Prodává se jako pár s párem puků Powder Baskets

987 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [95-145 cm] 535 g |
| Střih | nastavitelné: 95-145cm / 105-155cm |
| Složená délka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro nové generace |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
| Reference výrobce | BD111573 / BD111590 |
Hůlky Expedition 2 Pro jsou vybaveny novým systémem nastavení velikosti hole FlickLock Pro Black Diamond. FlickLock Pro je nyní lehčí díky hliníkové konstrukci, je také pevnější a snáze se používá.
Lyžařské hole Expedition 2 Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Velmi funkční, Expedition 2 je vybavena systémem nastavení FlickLock, velmi spolehlivá, nastavení výšky hole se provádí velmi jednoduše.
Vlastnosti jako rukojeť s pěnovým nástavcem a puky Powder Baskets z ní činí ideální hůl pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Systém nastavení "FlickLock® Pro" (nový design):
Systém nastavení velikosti FlickLock Pro byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost, lehkost a snadné použití.
Nový FlickLock Pro se nyní vyznačuje lehčí a snáze použitelnou hliníkovou konstrukcí.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný hliníkový design, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní hliníková kompozice navržená tak, aby vydržela a byla velmi lehká

Puky koše na prach: