Wyprawa 2 Pro Black Diamond Kije
Seria Touring
Expedition 2 Pro to 2-sekcyjne kijki teleskopowe przeznaczone do skitouringu, ale również odpowiednie do uprawiania turystyki pieszej o każdej porze roku.
Są wyposażone w nowy system regulacji rozmiaru drążka FlickLock Pro, który jest lżejszy, mocniejszy i łatwiejszy w użyciu.
• Nowy design
• 2-częściowa wersja Ekspedycji
• Wszechstronne i wytrzymałe kije (konstrukcja aluminiowa)
• Łatwy w regulacji i niezwykle funkcjonalny
• Górne pasmo 16mm i dolne pasmo 14mm
• Wygodny uchwyt na cztery pory roku
• Końcówka do przedłużania i podnoszenia pianki do obsługi sprzączek do butów i podnoszenia pięty
• Regulowany pasek na nadgarstek o zmiennej szerokości zapewnia ergonomiczny komfort w rękawiczkach lub bez
• System regulacji FlickLock Pro najnowszej generacji z kutego aluminium: lekki, mocny i łatwy w użyciu
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Dostępny w 2 rozmiarach: 95-145cm / 105-155cm
Sprzedawane jako para z parą krążków Powder Baskets

987 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [95-145 cm] 535 g |
| Ciąć | regulowany: 95-145cm / 105-155cm |
| Długość po złożeniu | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock® Pro nowej generacji |
| Uchwyt | wygodny uchwyt z piankowym przedłużeniem |
| Pralka | Kosze na proszek Krążki 100 mm + krążki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD111573 / BD111590 |
Kijki Expedition 2 Pro są wyposażone w nowy system regulacji rozmiaru kijków FlickLock Pro Black Diamond. FlickLock Pro jest teraz lżejszy dzięki aluminiowej konstrukcji, jest też mocniejszy i łatwiejszy w obsłudze.
Kijki narciarskie Expedition 2 Black Diamond to bardzo wszechstronne kijki, które można stosować o każdej porze roku.
Bardzo funkcjonalna, Expedition 2 wyposażona w system regulacji FlickLock, bardzo niezawodna, regulacja wysokości tyczki jest bardzo prosta.
Cechy takie jak uchwyt z piankowym przedłużeniem i krążki Powder Baskets sprawiają, że jest to idealne kijki do skitouringu i wędrówek w rakietach śnieżnych.
System regulacji „FlickLock® Pro” (nowy projekt):
System regulacji rozmiaru FlickLock Pro został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości, lekkości i łatwości użytkowania.
Nowy FlickLock Pro ma teraz lżejszą i łatwiejszą w użyciu aluminiową konstrukcję.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce aluminiową konstrukcję, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości kompozycja aluminium zaprojektowana tak, aby była trwała i bardzo lekka

Krążki do kosza w proszku: