Експедиция 2 Pro Черни диамантени стълбове
Серия за турне
Expedition 2 Pro са 2-секционни телескопични щеки, предназначени за ски туризъм, но също така подходящи за туризъм през всички сезони.
Те разполагат с новата система за регулиране на размера на пръчката FlickLock Pro, която е по-лека, по-здрава и лесна за използване.
• Нов дизайн
• Версия от 2 части на експедицията
• Универсални и издръжливи стълбове (алуминиева конструкция)
• Лесен за настройка и изключително функционален
• 16 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• Удобна дръжка за четири сезона
• Удължаване на пяна и накрайник за бране за боравене с катарами за обувки и повдигане на петите
• Регулируема каишка за китката с различна ширина за ергономичен комфорт със или без ръкавици
• Система за регулиране FlickLock Pro от последно поколение от кован алуминий: лека, здрава и лесна за използване
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 95-145см / 105-155см
Продава се като чифт с чифт шайби Powder Baskets

987 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [95-145 см] 535 гр |
| Разрез | регулируема: 95-145см / 105-155см |
| Сгъната дължина | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock® Pro от следващо поколение |
| Дръжка | удобна дръжка с удължител от пяна |
| шайба | Кошници за прах 100 мм шайби + Трекинг шайби |
| Референция на производителя | BD111573 / BD111590 |
Щеките Expedition 2 Pro разполагат с новата система за регулиране на размера на стълбовете FlickLock Pro Black Diamond. FlickLock Pro вече е по-лек благодарение на алуминиевата конструкция, освен това е по-здрав и лесен за използване.
Щеките за ски Expedition 2 Black Diamond са много гъвкави щеки, които могат да се използват през всички сезони.
Много функционален, Expedition 2 е оборудван със система за регулиране FlickLock, много надежден, регулирането на височината на стълба се извършва много лесно.
Функции като ръкохватката с удължение от пяна и шайбите на Powder Baskets го правят идеална щека за ски туризъм и снегоходки.
Системата за регулиране "FlickLock® Pro" (нов дизайн):
Системата за регулиране на размера FlickLock Pro е проектирана с мисъл за ефективност, компактност, лекота и лекота на използване.
Новият FlickLock Pro вече разполага с по-лека и лесна за използване алуминиева конструкция.
Базиран на FlickLock®, FlickLock® Pro революционизира дизайна на системата за регулиране.
Докато запазва предимствата на FlickLock, FlickLock Pro предлага алуминиев дизайн, спестяващ място, който драстично подобрява нивото на качество на заключване, усещане и здравина.
Акцентите на системата за регулиране FlickLock® Pro са:
• Спестяващ пространство дизайн
• Двуосен дизайн за увеличен лост и заключване
• Висококачествен алуминиев състав, предназначен да издържи и много лек

Паковете за кошница с прах: