Expedition 2 Pro Black Diamond Palice
Touring Series
Expedition 2 Pro so 2-delne teleskopske palice, zasnovane za turno smučanje, a primerne tudi za pohodništvo v vseh letnih časih.
Imajo nov sistem prilagajanja velikosti palice FlickLock Pro, ki je lažji, močnejši in enostavnejši za uporabo.
• Nov dizajn
• Dvodelna različica Expedicije
• Vsestranski in odporni drogovi (aluminijasta konstrukcija)
• Enostaven za prilagajanje in izjemno funkcionalen
• 16 mm zgornji pramen in 14 mm spodnji pramen
• Udoben ročaj za štiri sezone
• Penasti podaljšek in konica za obiranje za ravnanje s sponkami za čevlje in dvigovanje pete
• Nastavljiv zapestni pas z različnimi širinami za ergonomsko udobje z rokavicami ali brez
• FlickLock Pro nastavitveni sistem najnovejše generacije iz kovanega aluminija: lahek, močan in enostaven za uporabo
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Na voljo v 2 velikostih: 95-145cm / 105-155cm
Prodano v paru s parom ploščkov Powder Baskets

987 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: [95-145 cm] 535 g |
| Izrežite | nastavljiva: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložena dolžina | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro naslednje generacije |
| Ročaj | udoben ročaj s podaljškom iz pene |
| Pralec | Košare za prah 100 mm plošče + treking plošče |
| Referenca proizvajalca | BD111573 / BD111590 |
Palice Expedition 2 Pro imajo nov sistem prilagajanja velikosti palic FlickLock Pro Black Diamond. FlickLock Pro je zaradi aluminijaste konstrukcije zdaj lažji, močnejši in enostavnejši za uporabo.
Smučarske palice Expedition 2 Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Zelo funkcionalen, Expedition 2 je opremljen s sistemom za nastavitev FlickLock, zelo zanesljiv, nastavitev višine droga je zelo preprosta.
Funkcije, kot so oprijem s penastim podaljškom in ploščki Powder Baskets, so idealna palica za turno smučanje in krpljanje.
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro" (nova oblika):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock Pro je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost, lahkotnost in enostavno uporabo.
Novi FlickLock Pro ima zdaj lažjo in enostavnejšo za uporabo aluminijasto konstrukcijo.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranitvi prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja aluminijasto zasnovo, ki prihrani prostor, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna aluminijasta sestava, zasnovana za vzdržljivost in zelo lahka

Paki za košarico prahu: