Expedition 2 Pro Black Diamond Polannaigh
Sraith camchuairte
Is cuaillí teileascópacha 2-chuid iad an Expedition 2 Pro atá deartha le haghaidh camchuairteanna sciála ach atá oiriúnach freisin le haghaidh fánaíochta i ngach séasúr.
Is éard atá iontu an córas coigeartaithe méid bata FlickLock Pro nua, atá níos éadroime, níos láidre agus níos éasca le húsáid.
• Dearadh Nua
• Leagan 2 phíosa den Expedition
• Cuaillí ilúsáide agus crua-chaitheamh (tógáil alúmanaim)
• Éasca a choigeartú agus thar a bheith feidhmiúil
• Snáithe barr 16mm agus snáithe bun 14mm
• Láimhseáil compordach ceithre séasúr
• Síneadh cúr agus tip roghnaithe chun búclaí bróg agus ardaitheoirí sála a láimhseáil
• Strap caol inchoigeartaithe ar leithead éagsúil le haghaidh chompord eirgeanamaíochta le lámhainní nó gan iad
• An ghlúin is déanaí de chóras coigeartaithe FlickLock Pro in alúmanam brionnaithe: éadrom, láidir agus éasca le húsáid
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ar fáil i 2 mhéid: 95-145cm / 105-155cm
Díolta mar phéire le péire pucks Baskets Púdar

987 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [95-145 cm] 535 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 95-145cm / 105-155cm |
| Fad fillte | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | An Chéad Ghlúin Eile FlickLock® Pro |
| Láimhseáil | láimhseáil compordach le síneadh cúr |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm + pucks Trekking |
| Tagairt monaróir | BD111573 / BD111590 |
Gné na cuaillí Expedition 2 Pro an córas coigeartaithe méid cuaille nua FlickLock Pro Black Diamond. Tá an FlickLock Pro níos éadroime anois a bhuíochas le tógáil alúmanaim, tá sé níos láidre agus níos éasca le húsáid freisin.
Is cuaillí an-ildánacha iad na cuaillí sciála Expedition 2 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
An-fheidhmiúil, tá an Expedition 2 feistithe le córas coigeartaithe FlickLock, an-iontaofa, déantar coigeartú airde an cuaille go han-simplí.
Déanann gnéithe cosúil le grip le síneadh cúr agus na pucks Púdar Baskets é ina chuaille iontach le haghaidh camchuairt sciála agus snowshoeing.
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro" (dearadh nua):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock Pro le héifeachtúlacht, dlúthtacht, éadrom agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá tógáil alúmanam níos éadroime agus níos éasca le húsáid ag an FlickLock Pro nua anois.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh alúmanaim spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Comhdhéanamh alúmanaim ardchaighdeáin atá deartha go mairfidh agus an-éadrom

Buaileann an Ciseán Púdar: