B010285
Samostatná lyžiarska palica Whippet Black Diamond - model 2019
Whippet, špeciálne navrhnutý pre strmé skialpinizmus alebo splitboarding, je 3-vrstvová hliníková palica s hrotom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa ľahko pripevňuje k rukoväti.
• Nastaviteľná 3-dielna hliníková tyč a preto veľmi robustná
• Inovatívny systém ClickLock na zabezpečenie Whippeta
• Odnímateľný oceľový hrot na prepnutie do „klasického“ režimu turistických palíc
• Vložka rukoväte pre lyžiarsky režim
• Pohodlný a nastaviteľný popruh na zápästie
• Veľký vrúbkovaný puk na prachový sneh
• Systém nastavenia FlickLock Pro, robustný, bezpečný a odolný
Dostupné v jednej veľkosti 100-140 cm
Predáva sa jednotlivo
Ideálne pre skialpinizmus a splitboarding

183 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 490 g (palica+vyberačka na bič) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 100-140 cm |
| Zložená dĺžka | 70 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Podložka | široký vrúbkovaný puk na prachový sneh |
| Referencia výrobcu | BD111565 |
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala

Conforme à mes attentes
Produit conforme à mes attentes, livré dans les délais, à un moment où tous les distributeurs étaient en rupture de stock
Parfait
Plusieurs commandes via ce site et toujours très satisfait...je recommande.
Le produit correspond bien à la description. Pic bien protégé, facile d'utilisation et peut s'enlever lorsqu'on ne l'utilise pas.