B010285
Samozastavovací lyžařská hůl Whippet Black Diamond - model 2019
Whippet je 3vrstvá hliníková hůl s hrotem z nerezové oceli, který se snadno připevňuje k rukojeti, speciálně navržený pro strmé skialpinismus nebo splitboarding.
• Nastavitelná 3dílná hliníková tyč a proto velmi robustní
• Inovativní systém ClickLock pro zajištění Whippeta
• Odnímatelný ocelový hrot pro přepnutí do „klasického“ režimu turistické lyžařské hůlky
• Vložka rukojeti pro lyžařský režim
• Pohodlný a nastavitelný popruh na zápěstí
• Velký vroubkovaný puk pro prachový sníh
• Nastavovací systém FlickLock Pro, robustní, bezpečný a odolný
K dispozici v jedné velikosti 100-140 cm
Prodáváno jednotlivě
Ideální pro skialpinismus a splitboarding

183 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 490 g (tyčinka + trsátko) |
| Střih | nastavitelné: 100-140 cm |
| Složená délka | 70 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Podložka | široký vroubkovaný puk pro prachový sníh |
| Reference výrobce | BD111565 |
Systém nastavení "FlickLock® Pro":
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný design z nerezové oceli, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní konstrukce z nerezové oceli navržená tak, aby vydržela

Conforme à mes attentes
Produit conforme à mes attentes, livré dans les délais, à un moment où tous les distributeurs étaient en rupture de stock
Parfait
Plusieurs commandes via ce site et toujours très satisfait...je recommande.
Le produit correspond bien à la description. Pic bien protégé, facile d'utilisation et peut s'enlever lorsqu'on ne l'utilise pas.