B010285
Bastó d'esquí Self-Stop de Whippet Black Diamond - Model 2019
Dissenyat específicament per a l'esquí de muntanya o el splitboard, el Whippet és un pal d'alumini de 3 capes amb una punta d'acer inoxidable que s'enganxa fàcilment al mànec.
• Pal d'alumini ajustable de 3 seccions i per tant molt robust
• Innovador sistema ClickLock per assegurar el Whippet
• Punta d'acer extraïble per canviar al mode "clàssic" de bastons d'esquí de muntanya
• Inserció d'adherència per al mode d'esquí
• Corretja de canell còmoda i ajustable
• Disc gran dentat per a neu pols
• Sistema d'ajust FlickLock Pro, robust, segur i durador
Disponible en una talla 100-140 cm
Es ven individualment
Ideal per a esquí de muntanya i splitboard

183 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 490 g (pal + pic de whippet) |
| Tallar | ajustable: 100-140cm |
| Longitud plegada | 70 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock® Pro |
| Rentadora | Disc ample per a neu pols |
| Referència del fabricant | BD111565 |
El sistema d'ajust "FlickLock® Pro":
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Basat en el FlickLock®, el FlickLock® Pro revoluciona el disseny del sistema d'ajust.
Tot i que conserva els avantatges de FlickLock, el FlickLock Pro ofereix un disseny d'acer inoxidable que estalvia espai que millora dràsticament el nivell de qualitat, sensació i resistència del bloqueig.
Els aspectes més destacats del sistema d'ajust FlickLock® Pro són:
• Un disseny que estalvia espai
• Un disseny de doble eix per augmentar la palanca i el bloqueig
• Una construcció d'acer inoxidable d'alta qualitat dissenyada per durar

Conforme à mes attentes
Produit conforme à mes attentes, livré dans les délais, à un moment où tous les distributeurs étaient en rupture de stock
Parfait
Plusieurs commandes via ce site et toujours très satisfait...je recommande.
Le produit correspond bien à la description. Pic bien protégé, facile d'utilisation et peut s'enlever lorsqu'on ne l'utilise pas.