B010285
Kijki narciarskie Whippet Black Diamond Self-Stop — model 2019
Specjalnie zaprojektowany do stromych skialpinizmu lub splitboardingu, Whippet to 3-warstwowy aluminiowy kij z kolcem ze stali nierdzewnej, który łatwo mocuje się do uchwytu.
• Regulowany 3-sekcyjny aluminiowy słup, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały
• Innowacyjny system ClickLock do zabezpieczenia Whippet
• Zdejmowany stalowy kolec, aby przełączyć się na „klasyczny” tryb kijków narciarskich do skituringu
• Wkładka uchwytu do trybu narciarskiego
• Wygodny i regulowany pasek na nadgarstek
• Duży krążek karbowany na śnieg w puchu
• System regulacji FlickLock Pro, solidny, bezpieczny i trwały
Dostępny w jednym rozmiarze 100-140 cm
Sprzedawane indywidualnie
Idealny do uprawiania skialpinizmu i splitboardingu

183 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 490 g (kij + kilof do whippeta) |
| Ciąć | regulowany: 100-140cm |
| Długość po złożeniu | 70 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® Pro |
| Pralka | szeroki krążek karbowany na śnieg w puchu |
| Numer referencyjny producenta | BD111565 |
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce konstrukcję ze stali nierdzewnej, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej zaprojektowana z myślą o trwałości

Conforme à mes attentes
Produit conforme à mes attentes, livré dans les délais, à un moment où tous les distributeurs étaient en rupture de stock
Parfait
Plusieurs commandes via ce site et toujours très satisfait...je recommande.
Le produit correspond bien à la description. Pic bien protégé, facile d'utilisation et peut s'enlever lorsqu'on ne l'utilise pas.