B010285
Smučarske palice Whippet Black Diamond Self-Stop - model 2019
Whippet je 3-slojna aluminijasta palica s konico iz nerjavečega jekla, ki se zlahka pritrdi na ročaj, posebej zasnovana za strmo smučanje ali splitboarding.
• Nastavljiv 3-delni aluminijast drog in zato zelo robusten
• Inovativni sistem ClickLock za zaščito Whippeta
• Odstranljiva jeklena konica za preklop v "klasični" način turnih smučarskih palic
• Vložek za oprijem za smučarski način
• Udoben in nastavljiv trak za zapestje
• Velik narezan plošček za sneg v prahu
• Sistem prilagajanja FlickLock Pro, robusten, varen in vzdržljiv
Na voljo v eni velikosti 100-140 cm
Prodano posamezno
Idealno za smučanje in deskanje

183 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 490 g (palica + Whippet) |
| Izrežite | nastavljiva: 100-140 cm |
| Zložena dolžina | 70 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro |
| Pralec | širok narezan pak za prah v prahu |
| Referenca proizvajalca | BD111565 |
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro":
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranjanju prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja prostorsko varčno zasnovo iz nerjavečega jekla, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna konstrukcija iz nerjavečega jekla, zasnovana za dolgo življenjsko dobo

Conforme à mes attentes
Produit conforme à mes attentes, livré dans les délais, à un moment où tous les distributeurs étaient en rupture de stock
Parfait
Plusieurs commandes via ce site et toujours très satisfait...je recommande.
Le produit correspond bien à la description. Pic bien protégé, facile d'utilisation et peut s'enlever lorsqu'on ne l'utilise pas.