B010285
Pola Sciála Féin-stad Whippet Black Diamond - Múnla 2019
Deartha go sonrach le haghaidh sléibhteoireacht géar sciála nó scoiltechlár, is cuaille alúmanaim 3-dhual é an Whippet le spíc cruach dhosmálta a cheanglaíonn go héasca leis an láimhseáil.
• Cuaille alúmanaim 3-alt inchoigeartaithe agus mar sin an-láidir
• Córas nuálach ClickLock chun an Whippet a dhaingniú
• Spíc cruach inbhainte chun aistriú go dtí mód cuaille sciála camchuairte "clasaiceach".
• Cuir isteach grip le haghaidh mód sciála
• Strap caol compordach agus inchoigeartaithe
• Poc mór notched le haghaidh sneachta púdar
• Córas coigeartaithe FlickLock Pro, láidir, slán agus buan
Ar fáil i méid amháin 100-140 cm
Díolta ina n-aonar
Ideal le haghaidh sléibhteoireachta sciála agus scoiltechlár

183 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 490 g (bata+piocadh Aoire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 100-140cm |
| Fad fillte | 70 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® Pro |
| Washer | poc leathan notched do sneachta púdar |
| Tagairt monaróir | BD111565 |
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil

Conforme à mes attentes
Produit conforme à mes attentes, livré dans les délais, à un moment où tous les distributeurs étaient en rupture de stock
Parfait
Plusieurs commandes via ce site et toujours très satisfait...je recommande.
Le produit correspond bien à la description. Pic bien protégé, facile d'utilisation et peut s'enlever lorsqu'on ne l'utilise pas.