G010168
Pohodniške palice v oblikovanju Massif des Vosges
Teleskopske 3-delne aluminijaste palice, opremljene z robustnim in varnim vpenjalnim sistemom Easy Lock (na preklop).
• 3-delna teleskopska palica z zelo lepim dizajnom Massif des Vosges
• Ultra Tech 7075 aluminij (robusten)
• Sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Ročaj iz plute proti potenju
• Udoben zračni pas
• Konična konica z volframovo konico za zelo dober oprijem
• Tanki (60 mm) treking paki in široki (90 mm) ploščki za zimski puder
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
Doživljenjska garancija.
Prodam par z 2 paroma podložk (poletni 60 mm, zimski 90 mm)



196 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Material | 7075 aluminij |
| Utež | 268 g |
| Izrežite | nastavljiva 66-135 cm (maks.) |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Enostavno zaklepanje |
| Premer pramena | 16 / 14 / 12 |
| Ročaj | zračna pluta |
| ročni trak | udobje (proti potenju) |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pluta | gume |
| Pralec | 60 mm za treking in 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R10467 |

Sistem za nastavitev Easy Lock:
Sistem za nastavitev Easy Lock Guidetti zagotavlja preprosto in učinkovito blokiranje višine droga zahvaljujoč zunanjemu sistemu zategovanja.

Ročaj iz plute:
Ergonomska oblika in udoben material z dobrim vpijanjem znoja med uporabo.

Udobni pas:
Z ergonomsko obliko (desno/levo), v notranjosti odvaja tkanino, ki preprečuje draženje rok in potenje, ter enostavno nastavitev dolžine paščka, udoben zapestni trak spodbuja dobro oporo rok in dober oprijem ročaja.

bâtons rando liège massif des vosges
Très beau produit conforme à mes attentes
je recommande
avis à propos des bâtons Rando Liège massif des Vosges
Bonjour!
Les bâtons répondent vraiment à mon attente et à leur description sur le site. Après le premier essai, ils se rendent indispensables.
La dragonne est parfaitement étudiée. Souffrant de différents handicaps et douleurs, je ne supportais plus le contact d'aucune poignée. Avec ce bâton, le poignet repose dans la dragonne, le liège est doux, les formes aux courbes arrondies de la poignée facilitant la prise en main. La marche est facilitée, vraiment.
Un petit défaut, me semble-t-il: les vis de serrage sont difficiles à bloquer parce que pas très préhensibles. On y arrive malgré tout et ça tient bien. Mais une petite modification serait bienvenue.
Ils sont un peu lourds lorsqu'on a été habitué à des bâtons très légers mais, à l'usage, on apprécie le fait qu'on gagne en stabilité beaucoup stabilité.
Les matériaux employés sont très bons. Préférable au made in China!
L'envoi s'est fait rapidement, l'emballage était parfait.
Très satisfaite. Je les recommandent.
Merci!
Supers batons
La poignée et la dragonne sont très confortables.
Livraison très rapide.