G010168
Turistické hůlky v designu Massif des Vosges
Teleskopické 3dílné hliníkové hole, vybavené robustním a bezpečným upínacím systémem Easy Lock (véčko).
• 3-sekční teleskopický obušek s velmi krásným designem Massif des Vosges
• Ultra Tech 7075 hliník (robustní)
• Systém nastavení Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Antiperspirační korková rukojeť
• Pohodlný prodyšný popruh
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Tenké (60 mm) trekové puky a široké (90 mm) puky do zimního prašanu
Hůl vyrobená ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (letní 60 mm, zimní 90 mm)



196 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 268 g |
| Střih | nastavitelné 66-135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Snadný zámek |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | prodyšný korek |
| řemínek na ruku | pohodlí (antiperspirant) |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10467 |

Systém nastavení Easy Lock:
Nastavovací systém Easy Lock Guidetti Zaručuje jednoduché a efektivní blokování výšky hole díky systému vnějšího utahování.

Korková rukojeť:
Ergonomický tvar a příjemný materiál s dobrou absorpcí potu při používání.

Pohodlný popruh:
Díky ergonomickému tvaru (vpravo/vlevo), sací tkanině uvnitř, která zabraňuje podráždění rukou a pocení, a snadnému nastavení délky popruhu, pohodlný popruh na zápěstí podporuje dobrou oporu ruky a dobré uchopení rukojeti.

bâtons rando liège massif des vosges
Très beau produit conforme à mes attentes
je recommande
avis à propos des bâtons Rando Liège massif des Vosges
Bonjour!
Les bâtons répondent vraiment à mon attente et à leur description sur le site. Après le premier essai, ils se rendent indispensables.
La dragonne est parfaitement étudiée. Souffrant de différents handicaps et douleurs, je ne supportais plus le contact d'aucune poignée. Avec ce bâton, le poignet repose dans la dragonne, le liège est doux, les formes aux courbes arrondies de la poignée facilitant la prise en main. La marche est facilitée, vraiment.
Un petit défaut, me semble-t-il: les vis de serrage sont difficiles à bloquer parce que pas très préhensibles. On y arrive malgré tout et ça tient bien. Mais une petite modification serait bienvenue.
Ils sont un peu lourds lorsqu'on a été habitué à des bâtons très légers mais, à l'usage, on apprécie le fait qu'on gagne en stabilité beaucoup stabilité.
Les matériaux employés sont très bons. Préférable au made in China!
L'envoi s'est fait rapidement, l'emballage était parfait.
Très satisfaite. Je les recommandent.
Merci!
Supers batons
La poignée et la dragonne sont très confortables.
Livraison très rapide.