G010168
Wandelstokken in het ontwerp van het Massif des Vosges
Telescopische 3-delige aluminium palen, voorzien van het robuuste en veilige Easy Lock (clamshell) klemsysteem.
• 3-delige telescopische wapenstok met een zeer mooi Massif des Vosges design
• Ultra Tech 7075 aluminium (robuust)
• Easy Lock verstelsysteem (betrouwbaar en duurzaam)
• Anti-transpirant kurken handvat
• Ademende comfortband
• Conische punt met wolfraam punt voor zeer goede grip
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer van 60 mm, een winter van 90 mm)



196 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | 7075 aluminium |
| Gewicht | 268 g |
| Snee | verstelbaar 66-135cm (max) |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | Eenvoudig vergrendelen |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | ademende kurk |
| polsbandje | comfort (anti-transpirant) |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10467 |

Het Easy Lock verstelsysteem:
Het Easy Lock Guidetti verstelsysteem Garandeert een eenvoudige en effectieve blokkering van de hoogte van de paal dankzij het externe spansysteem.

Het handvat van kurk:
Een ergonomische vorm en een comfortabel materiaal met een goede absorptie van transpiratie tijdens gebruik.

De comfortband:
Met een ergonomische vorm (rechts/links), vochtafvoerende stof aan de binnenkant om handirritatie en zweten te voorkomen, en eenvoudige aanpassing van de lengte van de riem, bevordert de comfortabele polsband een goede handondersteuning en een goede grip op het handvat.

bâtons rando liège massif des vosges
Très beau produit conforme à mes attentes
je recommande
avis à propos des bâtons Rando Liège massif des Vosges
Bonjour!
Les bâtons répondent vraiment à mon attente et à leur description sur le site. Après le premier essai, ils se rendent indispensables.
La dragonne est parfaitement étudiée. Souffrant de différents handicaps et douleurs, je ne supportais plus le contact d'aucune poignée. Avec ce bâton, le poignet repose dans la dragonne, le liège est doux, les formes aux courbes arrondies de la poignée facilitant la prise en main. La marche est facilitée, vraiment.
Un petit défaut, me semble-t-il: les vis de serrage sont difficiles à bloquer parce que pas très préhensibles. On y arrive malgré tout et ça tient bien. Mais une petite modification serait bienvenue.
Ils sont un peu lourds lorsqu'on a été habitué à des bâtons très légers mais, à l'usage, on apprécie le fait qu'on gagne en stabilité beaucoup stabilité.
Les matériaux employés sont très bons. Préférable au made in China!
L'envoi s'est fait rapidement, l'emballage était parfait.
Très satisfaite. Je les recommandent.
Merci!
Supers batons
La poignée et la dragonne sont très confortables.
Livraison très rapide.