G010168
Kijki trekkingowe w stylu Massif des Vosges
Teleskopowe 3-segmentowe kije aluminiowe, wyposażone w solidny i bezpieczny system mocowania Easy Lock (clamshell).
• 3-sekcyjna pałka teleskopowa z bardzo pięknym wzorem Massif des Vosges
• Ultra Tech 7075 aluminium (wytrzymałe)
• System regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Antyperspirant w rękojeści z korka
• Oddychający wygodny pasek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (letnia 60 mm, zimowa 90 mm)



196 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | 7075 aluminium |
| Waga | 268 g |
| Ciąć | regulowany 66-135cm (maks.) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | oddychający korek |
| pasek na rękę | komfort (antyperspirant) |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10467 |

System regulacji Easy Lock:
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Uchwyt z korka:
Ergonomiczny kształt i wygodny materiał dobrze wchłaniający pot podczas użytkowania.

Komfortowy pasek:
Dzięki ergonomicznemu kształtowi (prawo/lewo), odprowadzającej wilgoć tkaninie wewnątrz, która zapobiega podrażnieniom i poceniu się dłoni oraz łatwej regulacji długości paska, wygodny pasek na nadgarstek zapewnia dobre podparcie dłoni i dobry chwyt na rączce.

bâtons rando liège massif des vosges
Très beau produit conforme à mes attentes
je recommande
avis à propos des bâtons Rando Liège massif des Vosges
Bonjour!
Les bâtons répondent vraiment à mon attente et à leur description sur le site. Après le premier essai, ils se rendent indispensables.
La dragonne est parfaitement étudiée. Souffrant de différents handicaps et douleurs, je ne supportais plus le contact d'aucune poignée. Avec ce bâton, le poignet repose dans la dragonne, le liège est doux, les formes aux courbes arrondies de la poignée facilitant la prise en main. La marche est facilitée, vraiment.
Un petit défaut, me semble-t-il: les vis de serrage sont difficiles à bloquer parce que pas très préhensibles. On y arrive malgré tout et ça tient bien. Mais une petite modification serait bienvenue.
Ils sont un peu lourds lorsqu'on a été habitué à des bâtons très légers mais, à l'usage, on apprécie le fait qu'on gagne en stabilité beaucoup stabilité.
Les matériaux employés sont très bons. Préférable au made in China!
L'envoi s'est fait rapidement, l'emballage était parfait.
Très satisfaite. Je les recommandent.
Merci!
Supers batons
La poignée et la dragonne sont très confortables.
Livraison très rapide.