B010531
Traverse WR 2 Black Diamond gorniške smučarske palice
Serija SMUČARSKIH POL - NOV MODEL
Traverse WR 2 Black Diamond so pohodniške in alpinistične palice, opremljene z Whippet Ready ročaji, ki vam omogočajo, da pritrdite vrh Whippet ali vrh Alpine Whippet za plezanje po strmih pobočjih.
• Zasnovan za intenzivno uporabo
• Nastavljiva 2 palica
• Robustna aluminijasta konstrukcija, 18 mm zgornji pramen in 14 mm spodnji pramen
• FlickLock Pro nastavitveni sistem najnovejše generacije iz kovanega aluminija: lahek, močan in enostaven za uporabo
• Ročaji, pripravljeni za Whippet
• Uporaba palic v načinu samodejnega ustavljanja zahvaljujoč Whippetu
• Udoben in nastavljiv trak za zapestje
• 100 mm širok narezek za sneg v prahu
• Izbirni Peak Whippet ali Alpine Whippet se prodaja ločeno
Na voljo v eni velikosti 98-140 cm
Prodan par
Idealno za smučanje in krpljanje

189 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 612 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 98-140 cm |
| Zložena dolžina | 98 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro nova različica |
| Pralec | 100 mm širok puder |
| Referenca proizvajalca | BD111584 |
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro":
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock Pro je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost, lahkotnost in enostavno uporabo.
Novi FlickLock Pro ima zdaj lažjo in enostavnejšo za uporabo aluminijasto konstrukcijo.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranitvi prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja aluminijasto zasnovo, ki prihrani prostor, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna aluminijasta sestava, zasnovana za vzdržljivost in zelo lahka

Paki 100 mm košare za prah: