B010531
Traverse WR 2 Black Diamond Sléibhteoireachta Polannaigh sciála
SRAITH cuaillí sciála - SAMHAIL NUA
Is cuaillí fánaíochta agus sléibhteoireachta iad na Traverse WR 2 Black Diamond atá feistithe le grips Whippet Ready a ligeann duit buaic Whippet nó buaic Alpach Whippet a cheangal le haghaidh fánaí géara a dhreapadh.
• Deartha le haghaidh úsáide dian
• Cuaillí 2 shnáithe inchoigeartaithe
• Tógáil alúmanaim dhaingean, snáithe barr 18mm agus bunshnáithe 14mm
• An ghlúin is déanaí de chóras coigeartaithe FlickLock Pro in alúmanam brionnaithe: éadrom, láidir agus éasca le húsáid
• Grips Réidh Whippet
• Úsáid maidí i mód uathstad a bhuíochas leis an Whippet
• Strap caol compordach agus inchoigeartaithe
• Lac notched 100 mm ar leithead le haghaidh sneachta púdar
• Buaic-Aoire Roghnach nó Fuipéad Alpach a dhíoltar ar leithligh
Ar fáil i méid amháin 98-140 cm
Dhíol an péire
Ideal le haghaidh sléibhteoireacht sciála agus snowshoeing

189 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 612g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 98-140cm |
| Fad fillte | 98 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | Leagan nua FlickLock Pro |
| Washer | Poca púdar 100mm ar leithead |
| Tagairt monaróir | BD111584 |
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock Pro le héifeachtúlacht, dlúthtacht, éadrom agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá tógáil alúmanam níos éadroime agus níos éasca le húsáid ag an FlickLock Pro nua anois.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh alúmanaim spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Comhdhéanamh alúmanaim ardchaighdeáin atá deartha go mairfidh agus an-éadrom

Na pucks Basket Púdar 100mm: