B010531
Traverse WR 2 Black Diamond Алпинистски ски щеки
СЕРИЯ ЩАКОВКИ - НОВ МОДЕЛ
Traverse WR 2 Black Diamond са щеки за туризъм и алпинизъм, оборудвани с Whippet Ready ръкохватки, които ви позволяват да прикрепите връх Whippet или алпийски връх Whippet за изкачване на стръмни склонове.
• Проектиран за интензивна употреба
• Регулируеми 2 верижни стълба
• Здрава алуминиева конструкция, 18 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• Система за регулиране FlickLock Pro от последно поколение от кован алуминий: лека, здрава и лесна за използване
• Дръжки за Whippet Ready
• Използване на пръчки в режим на автоматично спиране благодарение на Whippet
• Удобна и регулируема презрамка за китката
• 100 мм широка назъбена шайба за прахообразен сняг
• Опция Peak Whippet или Alpine Whippet се продава отделно
Предлага се в един размер 98-140 см
Продадох двойката
Идеален за ски алпинизъм и снегоходки

189 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | 612 г (чифт) |
| Разрез | регулируема: 98-140см |
| Сгъната дължина | 98 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock® Pro нова версия |
| шайба | 100 мм широка прахова шайба |
| Референция на производителя | BD111584 |
Системата за регулиране "FlickLock® Pro":
Системата за регулиране на размера FlickLock Pro е проектирана с мисъл за ефективност, компактност, лекота и лекота на използване.
Новият FlickLock Pro вече разполага с по-лека и лесна за използване алуминиева конструкция.
Базиран на FlickLock®, FlickLock® Pro революционизира дизайна на системата за регулиране.
Докато запазва предимствата на FlickLock, FlickLock Pro предлага алуминиев дизайн, спестяващ място, който драстично подобрява нивото на качество на заключване, усещане и здравина.
Акцентите на системата за регулиране FlickLock® Pro са:
• Спестяващ пространство дизайн
• Двуосен дизайн за увеличен лост и заключване
• Висококачествен алуминиев състав, предназначен да издържи и много лек

100-милиметровите шайби за кошница за прах: