B010531
Horolezecké lyžařské hůlky Traverse WR 2 Black Diamond
ŘADA LYŽAŘSKÝCH HOLŮ - NOVÝ MODEL
Traverse WR 2 Black Diamond jsou turistické a horolezecké hůlky vybavené úchyty Whippet Ready, které vám umožňují připevnit vrchol Whippet nebo Alpine Whippet pro lezení po strmých svazích.
• Určeno pro intenzivní používání
• Nastavitelné 2 pramenné hole
• Pevná hliníková konstrukce, 18 mm horní pramen a 14 mm spodní pramen
• Nejnovější generace nastavovacího systému FlickLock Pro z kovaného hliníku: lehký, pevný a snadno použitelný
• Gripy připravené na whippet
• Použití holí v režimu automatického zastavení díky Whippet
• Pohodlný a nastavitelný popruh na zápěstí
• 100 mm široký ozubený puk pro prachový sníh
• Volitelný Peak Whippet nebo Alpine Whippet se prodávají samostatně
K dispozici v jedné velikosti 98-140 cm
Pár prodal
Ideální pro skialpinismus a výlety na sněžnicích

189 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 612 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 98-140 cm |
| Složená délka | 98 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Nová verze FlickLock® Pro |
| Podložka | 100 mm široký prachový puk |
| Reference výrobce | BD111584 |
Systém nastavení "FlickLock® Pro":
Systém nastavení velikosti FlickLock Pro byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost, lehkost a snadné použití.
Nový FlickLock Pro se nyní vyznačuje lehčí a snáze použitelnou hliníkovou konstrukcí.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný hliníkový design, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní hliníková kompozice navržená tak, aby vydržela a byla velmi lehká

100mm puky na prachový koš: