B010033
Trail Sport 3 bețe de trekking Black Diamond
Stalpi pentru orice vreme pentru mers pe toate tipurile de teren.
Stâlpi robusti echipați cu sistemul FlickLock pentru o reglare fiabilă și rapidă a înălțimii stâlpului.
Trail Sport 3 Trekking Pole este un beton versatil care oferă un raport excelent între preț și funcții.
• Baston telescopic din aluminiu cu 3 secțiuni
• Sistem de reglare dual FlickLock
• Mâner din cauciuc canelat pentru a reduce vibrațiile
• Extensie din cauciuc sub mâner pentru a facilita prinderea pe pante
• Curea de mână din nailon
• Sfaturi interschimbabile
• Pucuri de trekking fixe
Ajustabil de la 59 la 125 cm
A vândut perechea

199 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu |
| Greutate | 590 g (pereche) |
| A tăia | reglabil: 59-125 cm |
| Lungime pliată | 59 cm |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | FlickLock |
| Mâner | cauciuc canelat cu prelungire de cauciuc sub maner |
| curea de mână | și nailon Vari-width |
| Punct | Sfat Tech interschimbabil |
| Mașină de spălat | Pucuri de trekking cu volum redus |
Bețele Trail Sport 3 Trekking Bețe Black Diamond sunt bețe foarte versatile care pot fi folosite în toate anotimpurile.
Sunt robuste datorită compoziției 100% din aluminiu.
Cu două sisteme FlickLock, reglarea înălțimii stâlpilor în funcție de tipul de teren este simplă și eficientă.
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.