B010033
Kijki trekkingowe Trail Sport 3 Black Diamond
Kijki na każdą pogodę do chodzenia po każdym terenie.
Solidne kijki wyposażone w system FlickLock zapewniający niezawodną i szybką regulację wysokości kijków.
Kijek trekkingowy Trail Sport 3 to wszechstronna kijka, która oferuje doskonały stosunek ceny do funkcji.
• 3-sekcyjna aluminiowa pałka teleskopowa
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Rowkowany gumowy uchwyt redukujący wibracje
• Gumowe przedłużenie pod uchwytem ułatwiające chwytanie na zboczach
• Nylonowy pasek na rękę
• Wymienne wskazówki
• Naprawiono krążki trekkingowe
Regulowany od 59 do 125 cm
Sprzedałem parę

199 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 590g (para) |
| Ciąć | regulowany: 59-125 cm |
| Długość po złożeniu | 59 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ryflowana guma z gumowym przedłużeniem pod rękojeścią |
| pasek na rękę | Nylon o zmiennej szerokości |
| Punkt | Wymienna wskazówka techniczna |
| Pralka | Krążki trekkingowe o zmniejszonej objętości |
Kijki trekkingowe Trail Sport 3 Black Diamond to bardzo wszechstronne kije, które można stosować o każdej porze roku.
Są wytrzymałe dzięki składowi 100% aluminium.
Dzięki dwóm systemom FlickLock dostosowanie wysokości kijków do rodzaju terenu jest proste i skuteczne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.