B010033
Trail Sport 3 Trekking Polai Black Diamond
Cuaillí uile-aimsire chun siúl ar gach cineál tír-raon.
Cuaillí sturdy atá feistithe le córas FlickLock le haghaidh coigeartú iontaofa agus tapa airde cuaille.
Is cuaille ildánach é an Trail Sport 3 Trekking Pole a thairgeann cóimheas iontach idir praghas agus feidhmeanna.
• Bata teileascópacha alúmanaim 3-alt
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock
• Greim rubair grooved chun creathadh a laghdú
• Síneadh rubair faoin láimhseáil chun greim ar fhánaí a éascú
• Strap láimhe níolón
• Leideanna idirmhalartaithe
• Pucks Trekking Seasta
Inchoigeartaithe ó 59 go 125 cm
Dhíol an péire

199 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 590g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 59-125cm |
| Fad fillte | 59 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | rubar eitrithe le síneadh rubair faoin láimhseáil |
| strap láimhe | agus Vari-leithead níolón |
| Pointe | Leid Teicneolaíochta idirmhalartaithe |
| Washer | Madraí Trekking Toirt Laghdaithe |
Is cuaillí an-ildánacha iad na Cuaillí Trekking Sport 3 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
Tá siad láidir a bhuíochas le comhdhéanamh alúmanaim 100%.
Le dhá chóras FlickLock, tá sé simplí agus éifeachtach airde na gcuaillí a choigeartú de réir an cineál tír-raon.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.