B010033
Trail Sport 3 trekingové palice Black Diamond
Palice do každého počasia na chôdzu vo všetkých typoch terénu.
Pevné palice vybavené systémom FlickLock pre spoľahlivé a rýchle nastavenie výšky palice.
Trekingová palica Trail Sport 3 je všestranná palica, ktorá ponúka výborný pomer medzi cenou a funkciami.
• 3-dielny hliníkový teleskopický obušok
• Duálny systém nastavenia FlickLock
• Drážkovaná gumená rukoväť na zníženie vibrácií
• Gumové predĺženie pod rukoväťou pre uľahčenie uchopenia na svahoch
• Nylonový popruh na ruku
• Vymeniteľné hroty
• Pevné trekingové puky
Nastaviteľná od 59 do 125 cm
Pár predal

199 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 590 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 59-125 cm |
| Zložená dĺžka | 59 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukoväť | drážkovaná guma s gumovým nástavcom pod rukoväťou |
| popruh na ruku | a nylon Vari-šírka |
| Bod | Vymeniteľný technický hrot |
| Podložka | Trekingové puky so zníženým objemom |
Trekingové palice Trail Sport 3 Black Diamond sú veľmi všestranné palice, ktoré možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Sú robustné vďaka 100% hliníkovému zloženiu.
S dvomi systémami FlickLock je nastavenie výšky palíc podľa typu terénu jednoduché a efektívne.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.