B010033
Trail Sport 3 Trekkingstokken Black Diamond
Stokken voor alle weersomstandigheden om op alle soorten terrein te wandelen.
Stevige stokken uitgerust met het FlickLock-systeem voor een betrouwbare en snelle paalhoogteverstelling.
De Trail Sport 3 Trekking Pole is een veelzijdige paal die een uitstekende verhouding biedt tussen prijs en functionaliteit.
• 3-delige aluminium telescopische wapenstok
• Dubbel FlickLock-verstelsysteem
• Gegroefde rubberen grip om trillingen te verminderen
• Rubberen verlenging onder de handgreep om het grijpen op hellingen te vergemakkelijken
• Nylon draagriem
• Verwisselbare tips
• Vaste trekkingpucks
Verstelbaar van 59 tot 125 cm
Verkocht het paar

199 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 590g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 59-125cm |
| Opgevouwen lengte | 59 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock |
| Omgaan met | gegroefd rubber met rubberen verlenging onder het handvat |
| polsbandje | Variabele breedte nylon |
| Punt | Verwisselbare technische tip |
| Wasmachine | Trekkingpucks met verminderd volume |
De Trail Sport 3 Trekkingstokken Black Diamond stokken zijn zeer veelzijdige stokken die in alle seizoenen gebruikt kunnen worden.
Ze zijn robuust dankzij een samenstelling van 100% aluminium.
Met twee FlickLock-systemen is het eenvoudig en effectief om de hoogte van de palen aan te passen aan het type terrein.
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.