B010033
Trail Sport 3 Bastons de trekking Black Diamond
Bastons per a tot temps per caminar per tot tipus de terreny.
Pals resistents equipats amb el sistema FlickLock per a un ajust de l'alçada dels pals fiable i ràpid.
El Trail Sport 3 Trekking Pole és un bastó versàtil que ofereix una excel·lent relació entre preu i funcions.
• Baston telescòpic d'alumini de 3 seccions
• Sistema d'ajust Dual FlickLock
• Empunyadura de goma acanalada per reduir la vibració
• Extensió de goma sota el mànec per facilitar la presa en pendents
• Corretja de mà de niló
• Consells intercanviables
• Discos de trekking arreglats
Ajustable de 59 a 125 cm
Vengut el parell

199 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 590 g (par) |
| Tallar | ajustable: 59-125cm |
| Longitud plegada | 59 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | cautxú acanalat amb extensió de goma sota el mànec |
| corretja de mà | Niló d'amplada variable |
| Punt | Consell de tecnologia intercanviable |
| Rentadora | Discos de trekking de volum reduït |
Els bastons de trekking Trail Sport 3 Black Diamond són bastons molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Són robusts gràcies a una composició 100% d'alumini.
Amb dos sistemes FlickLock, ajustar l'alçada dels pals segons el tipus de terreny és senzill i efectiu.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.